Ultimele subiecte pe forumAcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii

Jerry
Admin

Data de inscriere : 22/08/2010

Vezi profilul utilizatorului http://scoalademetin.forum-gratuit.ro

MesajSubiect: Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii Lun Aug 23, 2010 2:24 am

In primul rand trebuie sa faceti lvl 25 apoi cumparati o medalie mergeti la grajdar faceti misiunea si o sa vedeti ca va dispartu medalie si dupa 24 ore o sa va dea calul.apoi cumparati inca o medalie mergeti la grajdar pentru a face lvl 2 la cal dupa ce va da misiunea sa mergeti sa calariti spre niste puncte rosi voi mergeti si bagati medalia in depozit apoi mergeti la puncte. Dupa ce ati mers la punctele repsective va intoarceti la grajdar,iar daca o sa va reuseasca misiunea o sa vedeti ca medalia inca este in depozit,daca nu va reusit mergeti o luati din depozit va duceti iarasi la grajdar cand va da punctele pe harta mergeti iarasi la depozit si tot asa...

xXJayXx

Data de inscriere : 04/06/2011

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Re: Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii Sam Iun 04, 2011 1:55 pm

poi am facut asa si la armat si la normal si nu a mers nici o data deci .....

andrey96

Data de inscriere : 06/09/2011

MesajSubiect: Re: Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii Mar Sept 13, 2011 4:01 pm

BAAAAAAA VOI NU INTELEGETI CA ASTA CARE FACE TUTORIALELE E UNU DUS CU CAPU Very Happy affraid lol!

xdarkalex

Data de inscriere : 25/11/2012

MesajSubiect: Re: Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii Dum Noi 25, 2012 5:23 am

ERA PREA PENAL SA MEARGA FAZA ASTA:)))))

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum sa faci lvl 10 la cal cu doar 2 medalii Astazi la 3:55 pm

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ScoateDeMetin :: Tutoriale :: Tutoriale Metin2RO-
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit