Ultimele subiecte pe forumAcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Vand SURA AM lvl 72 pe Sagitta

marius

Data de inscriere : 29/01/2013

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Vand SURA AM lvl 72 pe Sagitta Mar Ian 29, 2013 2:51 am

Salut, ma numesc Marius si am urmatorul cont spre vanzare: Sura arme magice pe Sagitta, lvl 72, skiluri: P tais, G1 armura, G1 teama, M5 vartej. Caracterul nu mai are itemele de odinioara, dar are urmatoarele: sabie exorcism +9 p +4 PVM, coif cetate +7, scut leu +9, abanosi +9, colier/bratara/ papuci 1,5k PV, suflet +8. Mai are si 17 bilete v2, caractere cu marmuri binecuvantate si alte lucruri trebuincioase. Contul se ofera cu alt cont ce are un buff de 44 care este in v2 plin cu red, si alt cont cu un shop lvl 1 grad "Bun" ce detine cateva lucruri folositoare. Deci 3 la pret de 1:)). Doar 200 lei.

PS: Anuntul este valabil doar in Iasi cu predare fata in fata la o sala de calculatoare. Se ofera de asemenea si email-urile pe care sunt conturile. Pentru alte detalii sau nelamuriri, add marius.ebook Smile. Toate cele bune.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ScoateDeMetin :: Vanzari :: Vanzari,Schimbari,Cumparati Cont Metin2-
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit