Ultimele subiecte pe forumAcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Vand ninja 76 sagitta metin2RO

danyasu

Data de inscriere : 02/12/2012
Varsta : 20
Localizare : Unde vreau eu !

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Vand ninja 76 sagitta metin2RO Joi Ian 31, 2013 12:57 am

Vand cont ninja lvl 76 (lama) pe server-ul sagitta regat jinno cu urmatoarele dotari:
P-ambuscada,g2 atac fulger/pumnal rulant,m8 nor otravitor si 13-14 puncte in camuflaj.
Contul este full iteme si bani.Are 700kk,otravita+9 pm 36 full bns pvm+4,dragoane+9 full bns pvp+4(5 semi-om,10 farmec),abanosi full(10 sabie/2 maini/sageti,20 vampiri),papuci/colier/bratara full cu pv si multe alte iteme.

Pentru detalii contactati-ma pe id: s.danny_96 sau la numarul de telefon 0766903523.

danyasu

Data de inscriere : 02/12/2012
Varsta : 20
Localizare : Unde vreau eu !

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Re: Vand ninja 76 sagitta metin2RO Vin Mar 22, 2013 2:36 pm

Am dat 400kk,abanosi,dragoanele,colieru,bratara si un fms cu pm40.
Mai am otravita+9,otel+9 ninja full (2kpv,30 atac),momentan 300kk dar mai am iteme sa fac 500. Am contul de ninja(il dau gol sau cu iteme),un sura de lvl 53 AM (gol sau cu ceva iteme),war 70 mental (gol) si o samanca de 68 fara iteme.
Otravita,otelu,contul de ninja am aranjat ca la inceputul luni aprilie sa le dau,a ramas sa-l sun pe cumparator. Nu sunt foarte sigur ca le va lua pe toate.
Astept sa ma contactati (daca intradevar sunteti interesati). Nu am chef de mistouri,telefoane aiurea,sunati pentru informatii,nu raspund la privat. Nu va asteptati ca itemele sa fie pomana.
Sunt din judetul Teleorman (Alexandria).

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ScoateDeMetin :: Vanzari :: Vanzari,Schimbari,Cumparati Cont Metin2-
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit