Ultimele subiecte pe forumAcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Vand Cont + Itime Super + Yang pe Metin2 UK ( Corum )

lucicax

Data de inscriere : 14/08/2013

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Vand Cont + Itime Super + Yang pe Metin2 UK ( Corum ) Mier Aug 14, 2013 11:49 pm

Salutare !
    Vand cont pe metin2 Uk de lvl 80 -> Razboinic (Warrior) Mental ,4 skilluri P ,Toate skillurile facute la 17 pct, cal armat, bilete de v2 etc.
Pe langa acest cont primest si bani 500kk.
Mai primesti si itime foarte bune de SURA Wappon (Am sa iti ofer si un cont de sura de lvl 61 skilluri bune etc.) : Armura de 61+9 full, casca de 21+9 full, bratara de 42+9 full cercei de 33+9 full, fms+9 avg 41 full, papuci 29+9 full, scut de 61+9 full .  Mai am si o casca de 21 de warr+9 full (fff buna).
AMBELE CONTURI SUNT CASATORITE CU CATE UN SHAMAN. (Warr-u are shamn de 75 skilluri bune iar sura de shaman de 35 )
Pe aceste conturi am tot felul de chestii bune. Misiunile sunt aproape toate facute. Misiunile la Biolog facute bine.
Totul este bun.  Mai am un cont de 65 de warr body skilluri nu prea bune ca M dar tot la 17 pct facute. Mai am si un warr de 42 pt metine...
        TOATE ACESTEA VOR COSTA 4.5 mil (450 LEI NOI)
Vreau ca, cumparatorul sa fie din BUCURESTI.   Nu accept plata prin banca sau alte metode decat pe loc.  Vom proceda astfel: mergem la un internet caffe iti arat conturile cu tot ce am, tu trb sa ai banii la tine iar daca esti interesat eu iti dau parolele la conturi si la emailurii.
VA MULTUMESC MULT

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ScoateDeMetin :: Vanzari :: Vanzari,Schimbari,Cumparati Cont Metin2-
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit